logo - wankowicz.net

Kreatywność i dbałość

O nas

Profesjonalizm oraz dialog z Klientem umożliwiają Nam dopasowanie usług do konkretnych potrzeb

zobacz więcej

Zajmujemy się usługami informatycznymi
w szerokim zakresie

W Naszej ofercie znajdą Państwo m.in. projektowanie stron internetowych, tworzenie platform e-commerce (sklepów internetowych), wirtualne zwiedzanie, projektowanie grafiki, pomoc w zakresie reklamy i SEO (ang. Search Engine Optimization), wsparcie IT dla firm oraz copywriting. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą.

Nasze doświadczenie i chęć do ciągłego zdobywania nowej wiedzy powodują, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi. Kreatywność i dbałość o najmniejsze szczegóły jest gwarancją Państwa satysfakcji z Naszej pracy. Profesjonalizm oraz dialog z Klientem umożliwiają Nam dopasowanie usług do konkretnych potrzeb, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność stron internetowych, platform, jak i innych realizacji.Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Nasze realizacje

Zobacz realizacje
ETAPY REALIZACJI Chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania!

ANALIZA

POMYSŁ & KONCEPCJA

PROJEKTOWANIE & KODOWANIE

WDROŻENIE I TESTY

Krok 1

Określenie celu

Na początku współpracy, określamy cel, który chcemy osiągnąć za pomocą strony internetowej. Prosimy Naszych Klientów o sprecyzowanie indywidualnych wymagań i oczekiwań, co pozwoli Nam na stworzenie projektu przystosowanego do wyżej wymienionych czynników.

Projektowane przez Nas strony internetowe są tworzone w taki sposób, by były atrakcyjne dla osób odwiedzających serwis - nie zapominając o ich użyteczności względem administratorów i właścicieli. Nie mają Państwo pomysłu na swoją stronę WWW? Chętnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania! Nasza kreatywność poparta doświadczeniem, umożliwia projektowanie stron na najwyższym poziomie!

Krok 2

Harmonia użyteczności i atrakcyjności

Rozmowa z Klientem ma dla Nas ogromne znaczenie. Dzięki wymianie poglądów, nasi specjaliści mogą perfekcyjnie dopasować serwis pod względem zarówno technicznym, jak i graficznym.

Każda strona w sieci powinna być zoptymalizowana nie tylko pod kątem odwiedzających serwis, ale i dostosowana do algotytmów wyszukiwarek i przeglądarek internetowych. Ma to duży wpływ na późniejsze działania promocyjne i reklamowe, jak chociażby - pozycjonowanie serwisu w wynikach wyszukiwania.

Krok 3

Wstępny projekt

Na podstawie zebranych danych i informacji, opracowujemy projekt wstępny. Następnie, wspólnie działamy pod kątem dopracowania strony, by efekt końcowy był w pełni zadowalający. Średni czas, jaki przeznaczamy na przygotowanie szaty graficznej to dwa, do czterech tygodni.

Krok 4

Uzupełnianie serwisu

Ostatni etap realizacji zlecenia, to uzupełnienie serwisu treściami merytorycznymi. Zleceniodawca, przygotowuje materiały w postaci zdjęć, tekstów i innych materiałów, mających zachęcić Klienta do skorzystania z oferty. My natomiast, umieszczamy treści w przeznaczonych im miejscach. Następnie, upewniamy się, czy wszystko działa - by móc dać Państwu w pełni funkcjonalny i estetyczny serwis. To moment, kiedy strona WWW jest ukończona i gotowa do użytku.

Referencje

Complex Centrum Ubezpieczeń

"Współpraca rozpoczęła się 04.11.2015 i na dzień dzisiejszy trwa, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca. Pan Janusz jest świetnie zorientowany w realiach rynku. Znajduje to odzwierciedlenie w szerokich możliwościach sprostania konkurencji pod względem stosowanych rozwiązań."

Zobacz całość

MARPOL

"Janusz Wańkowicz od kilku lat w sposób profesjonalny, rzetelny i twórczy dba o naszą identyfikację wizualną, jej rozwój i ewolucję. Zajmuję się również pozycjonowaniem naszej strony internetowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego wyników. Jest twórcą naszej strony internetowej - www.zwirownia.net"

Zobacz całość

EMMA-Transport

"Podjęcie współpracy z panem Januszem Wańkowiczem zaliczam trafnych decyzji. Strona internetowa i logo stworzona przez niego oddała charakter i specyfikę naszej działalności. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wykonawca zawsze był do naszej dyspozycji i wszelkie problemy jakie mieliśmy w momencie zaistnienia w sieci usuwane były natychmiast."

Zobacz całość

KOMS-BRUK

"Polecam usługi Pana Janusza Wańkowicza i tym samym dołączam do grona zadowolonych klientów. Zleciłem tej frmie modernizacje mojej strony internetowej i jestem bardzo zadowolony z jakości oraz fachowości wykonania tej usługi."

Zobacz całość

DAR-TRANS

"Pełne profesjonalizmu działanie, kreatywność, sumienność, dyspozycyjność oraz bardzo dobry kontakt – to określenia pozwalające krótko opisać Pana Wańkowicza podczas współpracy."

Zobacz całość

Sala Bankietowa - Grajewo

"Dzięki współpracy z Panem Januszem Wańkowiczem stworzyliśmy nowoczesną, czytelną i estetyczną stronę internetową naszej sali bankietowej, strona została wzbogacona o wirtualny spacer który przygotowała jego firma."

Zobacz całość

TOM-MEBLE

"Rekomendujemy Pana Janusza Wańkowicza, jako rzetelnego partnera w zakresie projektowania i wykonania stron internetowych. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Proces realizacji wyznaczonego mu zadania przebiegał bardzo sprawnie i w terminie został pomyślnie zakończony."

Zobacz całość

BUDMAR

"Janusz Wańkowicz zaprojektował stronę internetową i logo dla mojej firmy. Współpraca z Januszem Wańkowiczem była dla mnie owocna i satysfakcjonująca. Cechuje go profesjonalne podejście do zadania oraz zaangażowanie w jego wykonanie."

Zobacz całość

Bart-Land

"Polecam współpracę z Panem Januszem Wańkowiczem z kilku powodów. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Wszystkie etapy prac nad stroną internetową realizowane były zgodnie z moimi oczekiwaniami i cała praca przebiegła bardzo sprawnie i szybko."

Zobacz całość

KILL-ZONE

"Pragnę udzielić referencji firmie Janusza Wańkowicza za profesjonalne doradztwo, sporządzenie projektu graficznego i wykonanie strony internetowej oraz identyfikacji wizualnej."

Zobacz całość

MAR-TRANS

"Współpraca z Panem Januszem Wańkowiczem przebiegała nadzwyczaj pomyślnie. Wszystkie prace projektowe zostały wykonane na czas (strona internetowa, identyfikacja wizualna, pozycjonowanie strony www). Dodatkowo Pan Janusz świadczy usługi pozycjonowania strony www i co najważniejsze niezwykle skutecznie."

Zobacz całość

GraniTom

"Potwierdzam współpracę biznesową z rmą Pana Janusza Wańkowicza. Zaświadczam brak jakichkolwiek zastrzeżeń do profesjonalizmu rmy. Warto zaznaczyć pełen profesjonalizm, z jakim oferta została skomponowana."

Zobacz całość